Wielki dźwig na samochodzie

Wcześniej pisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak postanowiłem napisać…Wcześniej pisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak postanowiłem napisać o nietypowych zastosowaniach dźwigów. W Polsce raczej nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często – bynajmniej nie były testowane!

Oczywiście chodzi o magazyn Top Gear (w Polsce można kupić gazetę o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) – samochód oczywiście był koszmarny na tle konkurencji aut z za zachodniej granicy ale nadał się znakomicie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:

Mam nadzieję, że filmik nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich okropnych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiego poczucia humoru żeby tak wykorzystywać dźwigi. usługi dźwigami gdańsk
Warto rzucić okiem także na usługi dźwigowe gdańsk
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj usługi dźwigami gdańsk – polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
W temacie usługi dźwigiem gdańsk warto poczytać również pozostałe informacje.
Polecam również usługi dźwigami gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>